Skype English

Unikátní výukový projekt, který Vám umožní zdokonalit se v angličtině prostřednictvím telefonního spojení s naším lektorem z výukového centra. Výhodou je především časová flexibilita. Určitě jste si všimli, že pokud cizí jazyk neprocvičujete alespoň dvakrát týdně, úroveň Vašich znalostí roste jen velmi pomalu, anebo spíše klesá. Z našich zkušeností vyplývá, že nejde ani tak o čas, jako spíše o frekvenci výuky. Proto jsme přišli s naším projektem, který Vám umožní nejen udržovat nabyté znalosti, ale velmi efektivní a časově nenáročnou formou stále zlepšovat Vaši úroveň.

skype vyuka

Pro koho je Skype English?

Náš projekt je pro všechny - od začátečníků až po velmi pokročilé, kteří potřebují pouze konverzaci či "osvěžení" svých znalostí. Pro začátečníky, věčné začátečníky, mírně a v určitých případech i středně pokročilé jsme připravili kombinaci výuky s našimi internetovými lekcemi. U vyšších stupňů pokročilosti připravíme individuální studijní plán na základě potřeb a přání studenta a podle jeho schopností. Zaměření na konverzaci či gramatiku, případně jiné.

 Výuka probíhá takto:

  • náš lektor se vždy spojí telefonicky se studentem v dojednanou hodinu,
  • optimální a minimální frekvence výuky je 2 x týdně 60 minut,
  • hodina probíhá na základě potřeb klienta 

Zatím jsme pro Vás připravili celkem 37 lekcí. U vyšších stupňů pokročilosti se postupuje ve stejné frekvenci podle individuálního studijního plánu. Frekvence a délka výuky může být libovolně dlouhá, záleží na přání studenta a na vzájemné dohodě. Při výuce je také vždy prostor na jakékoli dotazy studentů, týkajících se probírané látky či anglického jazyka obecně.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.